• 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • 1996
  • 1995
  • 1994
  • 1991
  • 1990
  • 1989
  • 1988
  • 1987
  • 1984
Эрдэнэ-Очирын ДОРЖБОЛД
Баяжуулах  үйлдвэрийн Засварын хэсгийн
тоног төхөөрөмжийн засварчин
Рэнцэнгийн ЭНХТАЙВАН
Автотээврийн байгууллагын
Тусгай зориулалтын машин механизмын
засварын хэсгийн мастер
Лувсанчүлтэмийн ОЮУНБИЛЭГ
Уурхайчин соёлын ордны Эрчим зүйч
Дансрангийн Ичинхорлоо
БФ, хөвүүлэн баяжуулагч
Төмөрбатын Лхагвасүрэн
ЗМЗ, засварын албаны дарга
Шаравжамцын Балжиндорж
ГХА, тоног төхөөрөмжийн засварчин
Дамдинсүрэнгийн Галбаатар
ЭЗМХ-ийн орлогч дарга
Рэнцэнгийн Дэлгэр
БФ, даргын зөвлөх
Чойдогийн Ганболд
Хөгжлийн хэлтсийн тэргүүлэх мэргэжилтэн
Санжмятавын Галбаатар
БФ, бигнүүрчин
Дамдинсүрэнгийн Рэнцэнноров
Захиргаа, ҮХ-ийн диспетчер
Дэндэвийн Жаргалсайхан
ДС, хэсгийн дарга
Дүгэрийн Одончимэг
УСО, уран сайхны удирдагч
Жамсрангийн Аюуш
ШТЛ, баяжуулагч
Рукавишников Олег Александрович
БФ, ерөнхий инженер
Жавзмаагийн Бямбажав
БФ, хөвүүлэн баяжуулагч
Цэгмэдийн Цамба
ТА ба ТБТЦ, засварчин
Нацагдоржийн Дагвадорж
ЗМЗ, гагнуурчин
Баасангийн Лхагвасүрэн
БФ, краны машинч
Содномцэрэнгийн Бат-Эрдэнэ
БФ, хэсгийн орлогч дарга
Доёдын Чадраабал
АТБ, хэсгийн дарга
Раднаагийн Баяр
БФ, баяжуулагч
Доржийн Намжилдорж
АТБ, ерөнхий эрчим зүйч
Манлайн Дамба
ЗМЗ, инженер технологич
Дамбийн Дорлигжав
Ерөнхий захирал асан
Авъяагийн Баасанжав
АТБ, жолооч
Норжмаагийн Батсүх
БФ, сургалтын мастер
Мядарын Цэндсүрэн
ТА ба ТБТЦ, лаборант
Балжиннямын Оюунгэрэл
ЧХХ, хэмжил зүйч инженер
Баасангийн Дамба
ЗМЗ, материал бэлтгэгч
Чулуунбаатарын Дэлгэрмаа
ДС, зуухны машинч
Доржийн Цогбаатар
УБ дахь Төлөөлөгчийн газрын дарга
Балдоржийн Алтангэрэл
АТБ, БелАЗ-ын жолооч
Шаравжамцын Болд
БФ, хэсгийн дарга
Чертков Юрий Александрович
Ерөнхий захирлын 1-р орлогч
Халзхүүгийн Наранхүү
Ерөнхий захирал
Дамгагын Даваасамбуу
ГМХ-ийн дарга
Бутусов Геннадий Максимович
БФ, ЭЗХ-ийн дарга
Шаравдоржийн Оюунбат
БФ, бутлуурчин
Догсомын Тогооч
БХНАХ, орлогч дарга
Сүрэнгийн Давааням
ТС, захирал
Хандсүрэнгийн Рагчаа
БФ, технологич
Цэдэнноровын Бадамсамбуу
АТБ, жолооч
Хоролжавын Сэрээдорж
ЧХХ
Леонов Борис Павлович
"Эркон" компанийн ерөнхий захирал
Бат-Өлзийн Балтаа
БФ, цахилгаанчин
Хөтөөгийн Сүхбаатар        
АТБ, БелАЗ-ын жолооч     
Цэрэндашийн Доржгарам
БФ, үйлд.сур.мастер
Лхагважавын Хөхөө
Захиргаа, ерөнхий мэргэжилтэн
Цэвгээгийн Батсуурь
БФ, инженер-технологич
Жамсранжавын Баатархүү
БФ, ерөнхий баяжуулагч
Цэндсүрэнгийн Оюун
ЗМЗ, цахилгаан ороомогчин
Хөхөөгийн Хандсүрэн
Ерөнхий нягтлан бодогчийн орлогч
Дамдинжавын Даваа
ХИУ, автогрейдерчин
Шаравын Гэзэгт
БФ, дарга
Данзангийн Болдбаатар
АТБ, хэсгийн дарга
Хаваны Байгабил
БФ, хэсгийн дарга   
Агвааннамжилын Алтанцаг
ЧХХ, ахлах инженер
Самдангийн Амарбаясгалан
МТХБ, гагнуурчин
Төмөрийн Ринчинжүгдэр
ТА ба ТБТЦ, дарга
Сүхбаатарын Дандар
Сувилал, Ерєнхий эмч       
Очирыí Зоригт
ЗМЗ, токарьчин
Бобров Н.А.
ТА ба ТБТЦ, товчооны дарга
Түдэвпунцагийн Нямжав
ХИУ, бульдозерын машинч
Дэмбэрэлийн Лхагважав
ХИУ, хэсгийн дарга
Виталий Иванович Соколов
БФ, ерөнхий инженерийн орлогч
Шагдарсүрэнгийн Төрбат
БФ, телемеханикийн хэсгийн дарга
Бүдийн Дулмаа
ОСНААУГ, тогооч   
Чүлтэмийн Нямдалай
ЭХЦ, засварчин
Жадамбын Лхагва
ТАБТБ хэсгийн дарга
Дэжидийн Байгал
Орлогч захирал
Бадамын Чойжил
АТБ, БелАЗ-ын засварчин        
Гэнэнгийн Цэвэгмэд
Ахмад ажилчин
Дамдингийн Түгж
ХИУ, экскаваторын машинч
Батмєнхийн Дэлгэрцогт
ХИУ, цахилгаанчин 
Тунгалагийн Цэрэнжалбуу
ОСНААУГ, сантехникийн слесарь
Баттогтохын Баатар
МТХБ, мастер
Долгорсүрэнгийн Батсуурь
Цахилгаан цех, ахлах мастер
Данзангийн Жаргалсайхан
ХИУ, єрмийн машинч
Анисимов Николай Яковлевич
АТБ, БелАЗ-ын жолооч
Равдандоржийн Жанчивдорж
АТБ, жолооч
Партаков Иван Алексеевич
ГХА, дарга               
Эрдэнэжавын Мэлс
ДУХЦ, засварчин
Шубин Александр Алексеевич
ТЗЦ, илчит тэргэний машинч
Чойжилын Содномдорж
Цахилгаан цех, ахлах мастер
Конфедрат Василий Сергеевич
БФ, цахилгааны слесарь  
Гомбожавын Долгор
АТБ, жолооч
Бабкевич Анатолий Васильевич
ОСНААУГ, цахилгааны слесарь
Зандраагийн Жаргал
Çàõèðãàà, ахлах инженер  
Кожевников Николай Иванович
ЗМЗ, засварчин      
Жанчивын Даваа-Осор
ЗМЗ, цутгуурын цехийн хэвчин     
Гомбожавын Амартайван
ТА ба ТБТ цех, мастер   
Балжингийн Нарантуяа
БФ, баяжуулагч      
Павленко Геннадий Викторович
ХИУ, засварчин
Дондовоогийн Лхагвасїрэн
Ерєнхий захирлын 1-р орлогч      
Цэвээний Балжинням
Дулааны станц, ерєнхий инженер
Галбадрахын Батчулуун
ДУХЦ, засварчин
Чернов Владимир Александров
ОСНААУГ, сантехникийн слесарь
Лувсангийн Чулуун
АТБ, жолооч
Хамитов Рамазан Ягарфович
БФ, засварчин
Гэндэнжамцын Баярсайхан
БФ, засварчин
Копыткова Людмила Евгеньевна
ЗМЗ, товчооны дарга
Данзангийн Энхжаргал
ХИУ, бульдозерийн машинч
Вьюн Александр Данилович
ТА ба ТБТЦ, мастер
Чойжилийн Амгаланбаяр
Барилга засварын цех, бригадын дарга
Катин Константин Павлович
Цахилгаан цех, инженер
Цэрмаагийн Санжням
МТХБ, аккумляторчин
Копытков Александр Николаев
БФ, ахлах механикч
Лувсангийн Дэмбэрэл
ОСНААУГ, засварчин
Урютин Александр Степанович
АТБ, засварчин
Дамбын Мягмаржав
Дулааны станцын засварчин
Халтардүүгийн Даваасїрэн
ЗМЗ, механикч
Семигин Ростислав Иванович
Ерөнхий захирал